Indrek Kelk: tagasiside on olnud positiivne, mõni üksik nuriseja on ka

Tartu_Rattaralli_2020

Pühapäeva hilisõhtul lõppes kaks nädalat kestnud 39. Tartu Rattaralli virtuaalsõit. Esialgsetel andmetel läbis virtuaalsõidu 2855 ratturit.

Virtuaalsel Tartu Rattarallil osalejad valisid tänavu ise oma raja ja laadisid oma sõidu üles spordirakendustesse, mis omakorda jõudis Tartu Rattaralli korraldajateni. Rohkem kui 2500 osalejat ja 25 erinevast riigist pärit spordisõbrad pakkusid korraldajatele meeldiva üllatuse.

“Tagasiside on olnud valdavalt selline, et igal juhul hea, et selliselgi kujul teha sai,” ütles võistluse korraldaja Indrek Kelk intervjuus ERR-ile. “Mõned üksikud nurisejad on ka, kes arvasid, et igal juhul oleks pidanud ära jätma, mitte mingit jama tegema, aga neid saab üles lugeda ühe käe sõrmedel. Teine tagasiside on olnud see, et ega see päris rattaralli ei ole ja väga pikalt sellist versiooni rahvas välja ei kannataks. Kõik ootavad ja loodavad, et saaks päris rallit sõita, aga mingisugune märk tulevikuks, et selliselt saavad ka asjad toimuda, oli see kindlasti.”

125- ja 58-kilomeetriste distantside kõrval oli tänavu esmakordselt valikus ka 25-kilomeetrine rada.

“25-kilomeetrise raja läbijaid oli üle 600, mis näitab, et tegelikult rattaralli, nagu ka meie teised meie üritused, vajavad madalamat trepiastet, millelt ülespoole minna,” jätkas Kelk. “Me ei ole jõudnud veel vaadata, kes need 25 kilomeetri osalejad täpselt olid, aga usun, et seal oli päris palju neid, kes ei ole varem rattarallit erinevatel põhjustel sõitnud. Võib-olla hirmu pärast grupisõidu ees ja nüüd nad tõdesid, et oh see 25 kilomeetrit tuli nii lihtsalt, et järgmine kord võtan juba 50-60 ette.”

https://sport.err.ee/1102445/indrek-kelk-tagasiside-on-olnud-positiivne-moni-uksik-nuriseja-on-ka

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X