Inbank asus Filter-sarju toetama

Inbank

Filter Maanteekarikasarja ja Filter Temposarja sponsorite tiimiga liitus Inbank AS. Eesti kapitalil põhinev finantsasutus paneb õla alla Filter Maanteekarikasarja, Filter Temposarja ja Fakto Auto Tallinna Rahvasõidu korraldusele.

„Inbank on suurepärane rattavõistluste toetaja, sest tegemist on kõige kiiremini kasvava pangaga Eestis. Ambitsioonika sponsori lisandumine annab meile motivatsiooni korraldada võistlusi veel paremini ja pakkuda huvilistele läbi tervisespordi uusi emotsioone,“ lausus Filter-sarjade peakorraldaja Mihkel Reile.

Selle aasta lõpuni saab Filter Maanteekarikasarja ja Filter Temposarja etappidele registreeruda soodushinnaga. Näiteks Filter Maanteekarikasarja pika sõidu pakett maksab 150 eurot, mis teeb ühe etapi hinnaks vähem kui 19 eurot. Filter Temposarja jõuluhind on täiskasvanutele 100 eurot ning ümberarvutatult tähendab see, et üks start läheb maksma 14 eurot.

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X