Husqvarna Olümpiakrossi maastikurattasarja IV etapi võitsid Armin Pilv ja Mari-Liis Mõttus

Pühapäeval Narvas Äkkeküla spordikeskuses 4,3 kilomeetrisel tehnilisel rajal peetud maastikurattasarja IV etapi võitis meeste eliitklassis Armin Pilv (Haanja rattaklubi). Teise ja kolmanda koha pälvisid Jere Hari (Norci Spiuk team, Soome) ja Magnus Kruusemann (AT Sport).

Naiste eliitklassis ületas esimesena finishijoone samuti Haanja rattaklubi esindaja Mari-Liis Mõttus (1:19:22,6.) Mitmekordne Eesti meister Maaris Meier oli paremuselt teine.

Teiste vanuseklassides saavutasid esimesed kohad Romet Pajur (M14), Elisabeth Ebras (N14), Robert Johanson (M16), Aleksandr Partenkin (MJ), Ivar Vaab (M Sport), Dmitri Sõptšenko (Sen1), Tarmo Mõttus (Sen2) ja Tarmo Neemela (Sen3).

Niigi tehnilise raja muutis veelgi raskemaks vihmane ilm, mis nõudis ”Äkkeküla Dropil”, ”Seinal” ja ”Rock-Gardenil” ratturitelt maksimaalselt keskendumist ja pingutust. Treeningul ebaõnnestus Eesti koondislane Markus Pajur, kellel vahetult enne droppi jalg pedaalist lahti tuli ning kukkumise tõttu startida polnud võimalik.

Järgmine, Husqvarna Olümpiakrossi V etapp, toimub 12. augustil Lähte Tervise- ja spordikeskuses.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X