Husqvarna Olümpiakrossi karikasarja III etapp “Valgehobusemäe XCO” toimub juba 27. juunil

xcoposter

„Täiustatud Valgehobusemäe etapi rada on võrreldes eelmiste aastatega saanud juurde mitmekülgsust. Mitmeid rajalõike on muudetud kiiremaks, lisandunud on tehnilisi elemente ja kindlasti panevad raja arvukad tõusud koos suviselt kuuma ilmaga võistlejate füüsised maksimaalselt proovile. Erilise hoolega on mõeldud ka kõige nooremate osalejate peale. Vanuseklasside M/N10 ja M/N12 põngerjatel on võimalik tunda kõiki XCO raja võlusid ja valusid, loomulikult just täpselt neile hoolikalt sobitatud doseeringus. Kolmandale etapile on lubanud osalema tulla meie maastikuratta rahvusvahelisel tasemel sõitvad eliitratturid Martin Loo, Peeter Pruus ja Janika Lõiv. Seega on kõigil stardis osalejatel unikaalne võimalus meie ässadega vahetult konkureerida. Lastel ja noortel aga tore võimalus rahvusvahelisel võistluskarusellil osalevate ja üldjuhul kodumaal harva viibivate sportlaste sõitu jälgida ja eeskuju võtta,“ tutvustas kolmanda etapi korraldaja Alari Kannel selle aasta Valgehobusemäe etappi.

Võidusõidu FB-i üritusega saab liituda : https://www.facebook.com/events/2918115181639717/

Täpsem info EJL-i kodulehel: https://www.ejl.ee/voistlus/husqvarna-eesti-olumpiakrossi-karikasari-iii-etapp-valgehobusemae-xco/

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X