Husqvarna Olümpiakrossi Karikasari lõpetas edukalt II hooaja

unnamed

Soojal ja päikselisel teadmiste päeval sõidetud Husqvarna olümpiakrossi finaaletapil Rakveres võttis meeste sõidu võidu Ivar Vaab. Naistest oli kiireim Iiris Takel.

Vaabil kulus kuueringilise võistlusmaa läbimiseks 1:14.47. Üldarvestuses pjedestaali madalamatele astmetele jõudsid Erki Kukk (1:16.21) ja Indrek Epner (1:16.56).

Naised eliitklassis parimat minekut näidanud Iiris Takel sõitis kuus ringi ajaga 1:29.07. Hõbemedali sai kaela Merili Sirvel (-1 ring). Kolmanda naisena stardis olnud Maris Kaarjärv sõitu ei lõpetanud.

Meesjuunioride vanuseklassis võitis Joosep Mesi. Teisele ja kolmandale kohale sõitsid Oskar Kontus ja Aleksandr Patrenkin.

Kuni 16-aastaste noormeeste kiireim oli Brent Janno, kellele järgnesid Tauri Jürisaar ja Hendrik Kask. Kuni 16-aastaste neidude seas võidutses Annabrit Prants. Hõbe- ja pronksmedal kuulusid Marii-Isabel Allikbergile ja Carolin Tammsoole.

M-14 vanuseklassi kiireimad olid Virgo Mitt, Matthias Mõttus ja Markus Mäeuibo, N-14 vanuseklassis aga Karolin Surva, Maribel Rannala ja Eliise Kivistu.

M12 vanuseklassis võttis võidu Riko Tammepuu kellele järgnesid Carl Peeter Dooner ja Sebastian Suppi. N12 vanuseklassis kolm parimat olid Mairit Kaarjärv, Lauren Pohl ning Loore Lemloch.

M10 poiste esikolmiku moodustasid Egert Tammeleht, Olle Härmat ja Hardy Grünberg. N10 poodiumi moodustasid Linda Lensment ja Marta Mõttus.

ME klassi kolm kiiremat olid Erki Kukk, Magnus Krusemann ja Arminj Pilv. Sport klassis riputati kuldmedal kaela Ivar Vaabile, kes võitis Raiko Kaldoja ja Kalle Takelit. Seenior-1 vanuseklassis olid parimad Mirko Põldma, Margus Malva ja Argo Rohtmets. Seenior-2 klassi väledaimad olid Indrek epner, Tarmo Mõttus ja Janek Resev. Seenior-3 vanuseklassis võitis Tarmo Neemela, kes edestas Alari Kannelit ja Aimar Pedarit.

Rakvere etapil selgusid ka kuue etapilise sarja üldvõitjad – Egert Tammeleht (M10), Marta Mõttus (N10), Gevert Aola (M12), Mairit Kaarjärv (N12), Markus Mäeuibo (M14), Maribel Rannala (N14), Romet Pajur (M16), Annabrit Prants (N16), Joosep Mesi (MJ),  Indra Kutser (NJ), Magnus Krusemann (ME), Iiris Takkel (NE), Ivar Vaab (MSport), Imre Ojavere (MSen1), Indrek Epner (MSen2) ja Alar Reiska (MSen 3).

Sarja korraldajad tänavad eranditult kõiki osavõtjaid, peasponsor Husqvarnat ja kõiki teisi toetajaid ning pealtvaatajaid. 2020 kohtume kindlasti!

Fotod

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X