Husqvarna Eesti olümpiakrossi karikaetapil Lähtes võidutsesid Tarvis ja Mõttus

Husqvarna Eesti olümpiakrossi karikaetapp Lähtel

Husqvarna Eesti olümpiakrossi karikasarja VI etapil, Arens Lähte VI rattapäeval võidutsesid eliitklassides Peeter Tarvis ja Mari-Liis Mõttus.

Tarvise võiduajaks oli absoluutarvestuses üks tund, 28 minutit ja üks sekund. Teise koha pälvis Joosep Mesi (1:29.31) ja kolmanda parim MSen1 klassi rattur Imre Ojavere (1:31.13). Naiste hulgas teenis kindla võidu Mari-Liis Mõttus (1:36.37), edestades Maris Kaarjärve (1:40.56) ja Sille Puhu (-1 ring).

Teistes vanuseklassides olid võidukad Karolin Surva (NJ), Tauri Jürisaar (MJ), Maribel Rannala (N16), Mikhail Lavrenko (M16), Loore Lemloch (N14), Hugo Hendrik Orav (M14), Marta Mõttus (N12), Magnus Normak (M12), Isabel Kiis (N10), Kaarel Laansoo (M10), Imre Ojavere (MSen1), Toomas Lepik (MSen2) ja Alar Reiska (MSen3).

Husqvarna Eesti olümpiakrossi karikasarja VII etapp toimub 11. septembril Jõulumäel.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X