Hugo Hendrik Orav lõpetas Euroopa noorte olümpiafestivalil 20. positsioonil

Sloveenias Mariboris jätkunud Euroopa noorte olümpiafestivalil pälvis Hugo Hendrik Orav poiste olümpiakrossis 20. koha.

Viieringilisel võistlusel teenis kindla esikoha tšehh Krystof Bazant ajaga 54 minutit ja 53 sekundit. Sakslane Elias Hueckmann kaotas talle 33 sekundiga ning austerlane Valentin Hofer ühe minuti ja kuue sekundiga.

20. koha pälvinud Hugo Hendrik Orav sai võistelda kolm ringi enne, kui liider temast möödus.

Neljapäeval ootavad noori ees grupisõidud. Võistlustele saab kaasa elada otseülekande vahendusel Euroopa Olümpiakomiteede erikanalil aadressil https://eoctv.org/live/.