Hooaja viimase cyclo-crossi MK-etapi võitsid Cant ja van der Poel

Täna Hoogerheides toimunud cyclo-crossi MK-etapi võitsid valitsev maailmameister Sanne Cant ja endale juba eelmise etapivõiduga sarja üldvõidu kindlustanud Euroopa meister Mathieu van der Poel.

Naiste võistlusel käis põnev heitlus etapivõidu eest Sanne Canti ja Itaalia meistri Eva Lechneri vahel eelviimase ringini, kuni maailmameister pani oma lõpliku paremuse maksma. Kolmanda koha peale sõitsid inglanna Evie Richards, maastikukrossi maailmameister Jolanda Neff ja Prantsusmaa meister Pauline Ferrand-Prevot. Huvitav lõpplahendus jäi nägemata, sest raja tehnilise osa peal kukkusid Neff ja Ferrand-Prevot ning olid seega suurest mängust väljas.

Meeste sõidus ei olnud jätkuvalt vastast MK-sarja üldliidri valget särki kandvale Mathieu van der Poelile, kellele oli see tänavusel hooajal juba kaheksandaks etapivõiduks. Teisena lõpetas kaheksasekundilise kaotusega valitsev maailmameister Wout Van Aert ja kolmandana Michael Vanthourenhout (+1.41,0).

“Tunne oleks võinud veidi parem olla. Maailmameistrivõistluseid silmas pidades olid mul sel nädalal käsil rasked treeningud. Nüüd tuleb veidi puhata ja siis veel mõned kiiremad liigutused enne suurt starti teha. Ma ei tunne favoriidina lisapinget ja lähen endast parimat andma,” rääkis van der Poel.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X