Uudised ja trendid

May 10, 2024

Pogacar pälvis Girol TT-etapil kindla võidu, Mihkels sõitis läbi valu, kuid jätkab võistlemist

Itaalias jätkuval Giro d’Italia velotuuril sõideti seitsmendal etapil 40,6-kilomeetrine temposõit, kus pälvis kindla võidu üldliider Tadej Pogacar (UAE Team Emirates). Madis Mihkels (Intermarche – Wanty) sai kirja 165. aja.  Kuigi Pogacar oli esimestes vaheajavõtupunktides Filippo Gannast (Ineos Grenadiers) aeglasem, siis võidutses ta lõpuks ikka koguajaga 51.44, jättes itaallase 17 sekundi kaugusele. Kolmanda tulemuse sai kirja […]
2min

Sander pälvis Hollandis peetud kutsetega show-kriteeriumil 6. koha

Hollandis peeti Ronde van Lekkerkerki kriteerium, kuhu pääses võistlema kutsetega. Show-võistlusele oodati starti samuti Eesti valitsev meister Laura Lizette Sander (AG Insurance – NXTG U23 Team), kes teenis 60-kilomeetrisel kriteeriumil 6. koha. Võidu pälvis kodupubliku rõõmuks legendaarne Marianne Vos (Team Visma | Lease a Bike; 1:22.20), kes sai esikoha kaasmaalannade Anneke Dijstra (VolkerWessels Pro Cycling […]