Hollandlased tegid kodus puhta töö, eestlased kõrgesse mängu ei sekkunud

FqYshbmWAAAOlO3

Hollandi teedel sõideti 63. korda ühepäevasõit Salverda Ster van Swolle (UCI 1.2; 176,7 km). Väikesest grupifinišist sprintis end võitjaks hollandlane Coen Vermeltfoort (VolerWessels Cycling Team), eestlased kõrgesse mängu ei sekkunud.

Vermeltfoorti järel pälvisid teise ja kolmanda koha kaasmaalased Martijn Budding (TDT-Unibet Cycling Team) ja Loe van Belle (Jumbo-Visma Development Team). Hooaja avastardi tegid mitmed Eesti noored ratturid. Frank Aron Ragilo (Development Team DSM; +3.27) sai 45. koha, Markus Pajur (Tartu2024 Cycling Team; +3.27) 49. ja Romet Pajur (Team Lotto-Kern Haus; +3.27) 76. koha.

Tartu2024 Cycling Teami ratturitest olid stardis veel leedulane Jomantas Venckus (+3.27) ja lätlane Alekss Krasts (+3.27), kes said vastavalt 72. ja 81. koha. Andre Roos, Lauri Tamm ja leedukas Rokas Adomaitis tulemust kirja ei saanud.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X