Holland sai naisjuunioride grupisõidus kaksikvõidu, eestlannad neljandas kümnes

Hollandis Alkmaaris jätkuvatel jalgratta maanteesõidu Euroopa meistrivõistlustel võtsid hollandlannad naisjuunioride 69 km pikkuses grupisõidus kaksikvõidu.

Kodupubliku ees võidutses ajaga 1:44.14 Ilse Pluimers. Järgnenud grupp kaotas Pluimersile nelja sekundiga, lõpuspurdis võitles end hõbemedalile Sofie Van Rooijen ja pronksi pälvis prantslanna Kristina Nenadovic. Esimesena jäi medalita leedulanna Akvile Gedraityte.

Parim eestlanna oli 30. koha saanud Kristel Sandra Soonik, tema järel lõpetas 31. kohal Kätlin Kukk, mõlemad kaotasid võitjale 1.18. Aidi Gerde Tuisk lõpetas võistluse 72. kohaga, temal kogunes kaotust 10.16.