Hispaanlane teenis Girol karjääri esimese suurtuuri etapivõidu

Itaalia velotuuri 185-kilomeetrise seitsmenda etapi Vastost L’Aquilasse võitis Hispaania rattur Pello Bilbao (Astana Pro Team) ajaga 4:06.27.

Bilbao edestas teiseks tulnud prantslast Tony Gallopinit (AG2R La Mondiale) viie sekundiga, sama palju kaotas ka kolmanda koha saanud itaallane Davide Formolo (BORA – hansgrohe).

35. koha saanud Tanel Kangert (EF Education First) lõpetas grupis, mis kaotas võitjale minuti ja seitsme sekundiga.

Üldarvestuse roosas liidrisärgis jätkab itaallane Valerio Conti (UAE-Team Emirates), kes lõpetas samas grupis Kangertiga ja sai täna 48. koha. Teiseks tõusis hispaanlane Jose Joaquin Rojas (Movistar Team), kolmas on itaallane Giovanni Carboni (Bardiani – CSF). Tanel Kangert tõusis üldarvestus neli kohta ja on nüüd 36. positsioonil (+8.15).

Homme ootab rattureid ees 239 kilomeetri pikkune etapp Tortoreto Lidost Pesarosse.

Allikas: sport.err.ee