Hispaanias peetaval Eesti Rahva Velotuuril olid temposõidus kiireimad Nisu ja Nedo

Oskar Nisu

Hispaanias jätkunud Eesti Rahva Velotuuri teisel, eraldistardist sõidu etapil oli parim Oskar Nisu. Naistest oli kiireim Gaidleen Nedo. Üldliidrina jätkavad Markus Mäeuibo ja Nedo.

Temposõiduetapil oli pikkust 24 kilomeetrit, mille jooksul kogunes ligi 600 tõusumeetrit. Oskar Nisu võiduajaks mõõdeti 47 minutit ja kolm sekundit. Teise koha sai Gert Kivistik ajaga 47.40 ja kolmanda koha Markus Mäeuibo ajaga 48.14. Naistest oli kiireim Nedo ajaga 1:02.34. Teisena lõpetas Maris Lillep (1:06.55).

Üldarvestuses jätkab liidrina Mäeuibo (3:08.33), kuid Kivistik kaotab talle vaid kuue sekundiga. Kolmandale positsioonile kerkis Nisu (3:09.16). Naistest on parimad Nedo (4:21.27) ja Lillep (4:27.15). Viimane etapp tuleb huvitav, sest lisaks lõpufinišile on võimalik teenida preemiasekundeid kahes mäefinišis.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X