Hiiumaal toimunud öösõidu võitis Gert Jõeäär

hiiumaa

Hiiumaa rattanädalavahetuse avaala, Saare Emmaste öösõidu võitis Gert Jõeäär, kes edestas sekundiga Markus Pajurit ja Karmo Kutserit.

Kiireimaks naiseks kerkis üldarvestuses kaheksandaks tulnud Indra Kutser. Esikolmikusse jõudsid veel Mari Kaseväli ja Hedvi Valgemäe. Ürituse tegi ainulaadseks asjaolu, et start anti kell 20 ja teed valgustas rohkem kui tuhat õueküünalt.

Sportlik õhtu algas Emmaste Teemajas PastaParty ja virtuaaltuuriga “Kümme põnevat, ent vähetuntud paika Hiiumaal!”. Ajaloohuviline Mihkel Reile, kes on ühtlasi ka Hiiumaa rattanädalavahetuse peakorraldaja, andis ülevaate põnevatest kohtadest Eesti suuruselt teisel saarel.

Pühapäeval on kavas Hansaviimistluse Kõpu rattamaraton, kus tuleb 14,5 km pikkust ringi läbida kolm korda. Hiiumaa rattanädalavahetus on tänavu erakordne, sest kahepäevase ürituse üldvõitja teenib 1000 eurot. Üldvõitja selgub kahe võistluse aegade kokkuliitmisel.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X