Hiiumaa Spordinädalavahetusel osalejad nautisid imelist sügisilma

Hiiumaa Spordinädalavahetuse 30 km rattavõistlusel pälvis esikoha kõikidesse vaheajapunktidesse esimesena jõudnud Toomas Elling ajaga 1:09.24. Talle järgnesid ligi kolm minutit kaotanud Kevin Lippe ja Erkki Kotkas. Kiiremad naised olid Indra Kutser, Tiina Hagen ja Katrin Oolmets.

16-aastastele ja vanematele mõeldud 6 km jooksudistantsi võitis Toomas Mast, kes läbis distantsi ajaga 28.56,5. Teise koha saanud Willem Magnusson kaotas 18,3 sekundit ja Vaiko Kivi rohkem kui kolm minutit. 10-15-aastaste 3 km jooksul olid kolm paremat Andreas Kotter, Margareeta Käär ja Marta Maripuu.

Õhtupimeduses peetud võistlust valgustas 1000 õueküünalt, sportimise muutis Emmastes nauditavaks fantastiline sügisilm. Korraldajatel on eriti hea meel selle üle, et rattasõidud tõid starti palju kohalikke, kokku 120 inimest. Tulemusi saate vaadata siit: https://www.aerobike.ee/et/hiiumaa/tulemused/2020?fbclid=IwAR2RT4IcC1nLVfkLEGG7rvedDAa9C4DgphMK6R1mgcTKiuhQERd_PCOI-zY

Foto autor Joss Niit

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X