Henno Puu tuli M50-64 klassi ratturite konkurentsis Balti meistriks

IMG_8680

Merko Eesti ja Balti meistrivõistlustel grupisõidus pälvis M50-64 klassis üldarvestuses esikoha Henno Puu, kellele järgnesid Tõnu Ord ja Virgo Karu.

Balti meistriks kroonitud Puu pälvis soolovõidu ajaga kaks tundi, 19 minutit ja 17 sekundit. Teise koha sai koos Puuga teistelt eest sõitnud Ord, kes kaotas finišis parimale 20 sekundiga. Karu jäi võitjale alla juba nelja minuti ja 32 sekundiga.

Merko Eesti meistrivõistluste arvestuses olid M50-54 klassis kolm paremat Puu, Jaanus Linkgreim ja Sergei Karpenko, M55-59 klassis võidutsesid Ord, Karu ja Väino Kaur ning M60-64 klassis Henrik Rikkas, Toivo Kuldmäe ja Jüri Suluste.

Merko Eesti ja Balti meistrivõistlused jätkuvad laupäeval eliitmeeste ja M19-49 grupisõitudega. Esimest näeb otseülekande vahendusel Delfi Spordist ja Eesti Jalgratturite Liidu Youtube’i kanalist. Lisaks on Võru Keskväljakul kavas laste- ja retrosõidud ning võimalik on vaatama tulla retrorataste näitust.

Eesti ja Balti meistrivõistluste korraldamist toetavad: Merko, SKO Motors, Kurmik, Haage, Raitwood, Rand & Tuulberg, Jetoil, Graanul Invest, Hearum, Soela Rannamajad, Columbia Kivi, EHL Profiles, Malmerk Klaasium, Viimsi Keevitus, Kaamos, Kagu Engineering.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X