HEARUM EESTI MEISTRIVÕISTLUSTEST VÕTAVAD OSA EESTI TIPUD

IMG-1301

28. juunil, 30. juunil ja 01. juulil 2018 selgitatakse Otepää mägistel radadel Eesti Meistrid maanteesõidus.

28. juunil toimuvale eraldistardile on ennast registreerinud ka Eesti üks edukamaid rattureid Tanel Kangert (Astana Pro Team).

30. juunil toimub ühisstart vanusegruppidele M Seenior 5-8 ja MJ.

Kõige rohkem elevust pakub ilmselt pühapäeval, 1. juulil peetav Hearum Eesti Meistrivõistluste ühisstardist sõit, kuhu on ennast kirja pannud Tour de France`iks valmistuv Rein Taaramäe (Direct Énergie), sellel hooajal juba vaikselt maailma tippsprinterite kandadele astuv Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) ja eelmise aasta Euroopa Meistrivõistluste grupisõidu 7. Aksel Nõmmela (BEAT Cycling Club). Rajal on loomulikult ka eelmise aasta Eesti Meister Gert Jõeäär (Spordiklubi CFC), kellele pakuvad kindlasti tugevat konkurentsi Alo Jakin (Auber 93), Karl Patrick Lauk (Pro Immo Nicolas Roux), Martin Laas (Illuminate), viimasel ajal häid tulemusi näidanud Cycling Tartu kuue mehega jt.

Võistluste direktori Rene Mandri sõnul võib selle aasta rada kirjeldada kui tüüpilist Lõuna-Eesti kuppelmaastikku, mis lookleb vaheldumisi üles-alla. „Sõit soosib ilmselt hetkel vormis olevaid rattureid, aga hakkama peaksid saama nii sprinterid kui mägedemehed,“ lisas Mandri.

Kutsume kõiki osalema ka 30. juunil kell 16:30 toimuvale “Coffee Ride“ ühissõidule, kus saate teha treeningsõidu koos meie tippudega! Rada läbib ka pühapäevast võistlustrassi. Osavõtt on tasuta.

 

Sportlaste eelregistreerimine toimub EJL kodulehel http://www.ejl.ee/ või e-posti teel: ejl@ejl.ee ning lõpeb ühisstardist sõitudeks kolmapäeval, 27. juunil kell 24.00.

 Registreerimine Seenior ja Sport klassidele toimub kodulehe kaudu ja teistele klassidele e-posti: ejl@ejl.ee teel.

 Fotol: 2017. aasta EMV grupisõit. Fotograaf: Adam Illingworth

 Täpsem info SIIN

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X