Head Hawaii Express Estonian Cup 2020 osalejad

medium_40913035033_e246a1ff4e_c

Seoses Covid-19 haiguse tõttu kehtestatud eriolukorra ja teadmatusega, millal Eestis spordiüritusi endisel kujul taas korraldada võib, otsustasime teha selle aasta sarjas mõned muudatused. Planeeritud muudatused puudutavad esialgu sarja esimest kahte etappi.

Tähistame osalejate jaoks kahes Eestimaa paigas kaks statsionaarset 20 – 25 km rada. Peale eriolukorra lõppu alates 25. maist on kõigil registreerunutel võimalus need rajad oma nutiseadmeid kasutades läbida. Nutiseadmesse salvestatud sõidu saab laadida üles estoniancup.ee kodulehele, et oma tulemus kirja saada. Neid saab saata kuni 28. juunini.

Alates juulikuust loodame võistlustega jätkata endisel kujul ja kokkulepitud kuupäevadel, kuid võib ka juhtuda, et vastavalt Vabariigi valitsuse otsustele peame jätkama samal moel.

Kahe esimese etapi tähistatud rajad on:
1. Kalevipoja Rattamaraton – stardi ja finišiga Palamusel
2. Raplamaa Rattamaraton – rada valmistatakse ette Keava mägede ümbrusse

Nagu märkasite, ei toimu aga esimesena planeeritud Valgehobusemäe etapp eelkirjeldatud viisil. Otsustasime sellele etapile leida uue kuupäeva meie oma sarja siseselt või koostöös EJL teiste üritustega, kahjustamata ülejäänud EJL rattakalendri huve. Hetkel on Valgehobusemäe etapi toimumisaeg veel lahtine.

Kõik sarja senised eriarvestused jätkuvad ka virtuaalselt:
– 1 ringi läbimisel saab kirja Jetoil Poolmaratoni tulemuse
– 2 ringi läbimisel Gardena Maratoni tulemuse
– 3 ringi läbimisel Hawaii Express GP tulemuse
– lisaks meeste ja naiste üldarvestuse liider, maratoni ja poolmaratoni liider, ArcticSport vahefiniš,
Põltsamaa mäefiniš, Hansgrohe kiirenduskilomeetri ja võistkonna arvestused

Kindlasti tekib muudatuste kohta palju küsimusi, sh juhendi ja tulemuste arvestuse kohta. Töötame lähipäevil välja uuendatud juhendi ja püüame kõigile küsimustele vastata meie kodulehel KKK ehk korduvate küsimuste rubriigis.

Kehtestatud eriolukord nõuab meilt kõigilt tavapärasest suuremat distsipliini, seatud piirangutest kinnipidamist, iseendast ja oma lähedastest hoolimist ning ka võõrastega arvestamist. Püüame siiski säilitada positiivsust ja olla leidlikud, et vaatamata piirangutele sportimist jätkata, endale püstitatud eesmärgid täide viia ja ka sel aastal Hawaii Express Estonian Cup sari parimal võimalikul moel läbi sõita.

Jäägem sportlikuks ja terveks!
HEEC korraldustoimkonna nimel
Allar Tõnissaar
5014427

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X