Hawaii Expressi 41. Tartu Rattaralli stardipauk kõlab juba kuu aja pärast!

Tartu_Rattaralli_Kiur_Kaasik

Pärast kahte vaheaastat saavad rattasõbrad taas üheskoos sõidumõnu nautida. Kohtume nagu ikka maikuu viimasel nädalavahetusel Tartus!

Kiirustage registreerimisega, sest parim hind kehtib veel esmaspäeva, 2. mai südaööni!
Kuni 18-aastele noortele osalemine poole hinnaga ning korraga vähemalt 10-liikmelise grupi registreerimisel soodustus 10%.
REGISTREERI SIIN>>
TÄNAVUSED UUENDUSED:

  • 128 km kuulub esmakordselt UCI Gran Fondo World Series sarja. 19-aastastel ja vanematel võistluslitsentsita harrastajatel on erakordne võimalus osaleda soovi korral GF arvestuses, et püüda sarja medalit ning lunastada pääs sügisel toimuvatele maailmameistrivõistlustele.
  • Sõit ohutumaks lainestartidega. Tänavuse rattaralli kõikide distantside stardid antakse lainetena, kus ühel ajal lähevad rajale kas samas vanuses või sarnase sõidukiirusega ratturid. Nii väheneb stardiga seotud sagimine ning sõit muutub oluliselt turvalisemaks, kuna vähenevad ohtlikud möödasõidud ja kukkumised.
  • Uus stardipaik ja rada. Seoses Riia ringristmiku ehitustöödega viib rada seekord Tartust ida suunas, Peipsikandi teedele. Kõigi kolme distantsi stardid antakse Eesti Rahva Muuseumi B-parklas. Finišipaik ja võistluskeskus asuvad Turu tänaval, Aura Keskuse juures.
  • Lisandub 27 km distants. Mõeldes noorukitele ning rattaharrastusega alustajatele, lisasime programmi kõige lühema distantsi! Kuna sellel distantsil on ka 2,3 ja 2,5 km pikkused kruusalõigud, sobib see eriti hästi ka maastikurattaga sõitjatele.

Kindlasti vaata üle ka:

Kohtumiseni 29. mail Tartus!
Klubi Tartu Maraton

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X