Hawaii Express Estonian Cupi teisel etapil võidutsesid Jõeäär ja Uibokand

199762967_3778920895553139_2750322279989587970_n

Hawaii Express Estonian Cupi rattamaratonide sarjas peeti Kõllestes hooaja teine etapp, kus võidukad olid meestest Gert Jõeäär ja naistest Janelle Uibokand.

Laupäeval peeti Hawaii Express Estonian Cupi rattamaratonide sarja teine etapp Kõllestes. Meeste konkurentsis pidasid 70-kilomeetrisel rajal esikoha eest kõva heitluse maha möödunud aasta sarjavõitja Gert Jõeäär ja Ivo Suur. Lõpuks suutis Jõeäär konkurenti siiski 30 sekundiga edestada.

“Ega võit nüüd kergelt ei tulnud, aga siiski kindlalt,” ütles finiši järel Jõeäär. “Ei raisanud ennast ja õigel ajal panin gaasi põhja, kui nägin, et Ivol ei ole seda lisakäiku,” selgitas mees oma võidu toonud strateegiat.

Naiste seas läbis distantsi kõige kiiremini Janelle Uibokand, kes teise koha saanud Mari-Liis Mõttust edestas enam kui viie minutiga.

Jõeäär sai enda kätte ka sarja üldliidri särgi. Naistest tõusis üldliidriks Krista Karing. Meeskondade arvestuses võitis etapi Hawaii Express Team, kes tõusis nüüd ühtlasi karikasarja liidriks. Naiskondade arvestuses troonib endiselt Hawaii Express naiskond.

Hawaii Express Estonian Cup 2021 jätkub 3. juulil, mil osalejaid ootab sarja kolmas etapp, 19. Raplamaa Rattamaraton.

Allikas:https://sport.err.ee/1608244707/hawaii-express-estonian-cupi-teisel-etapil-voidutsesid-joeaar-ja-uibokand

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X