Hansaviimistluse Tallinna Enduro võitsid Tarmo Neemela ja Veiko Viira

Tarmo Neemela

AeroBike Maastikukolmiku avaetapi, Hansaviimistluse Tallinna Enduro võitis mägiratturite kategoorias Tarmo Neemela ajaga 53.51. Talle järgnesid Indrek Epner (54.16) ja Harro Hoog (54.33). Parimaks naiseks kerkis kokkuvõttes 16. koha pälvinud Anne-Liis Puu (1:09.00).
Fatbike‘i arvestuses oli kiireim Veiko Viira (55.25), teise koha saavutas Daniel Novikov (58.54) ja kolmandaks tuli Heigo Paglant (1:05.00).
Hansaviimistluse Tallinna Enduro rada oli ca 50 km pikkune ring Tallinnas ja selle lähiümbruses. Start oli kesklinnas Rannamäe teel. Rada polnud aga terves ulatuses võistlus – võistlejatele anti stardis kätte kaardid, kus oli ette antud liikumismarsruut ja tähistatud kiiruskatsete asupaigad. Võistlejad liikusid enda poolt valitud tempos kiiruskatseteni, millel võeti aega ning mille läbimise aegade summeerimise teel selgitati paremusjärjestus. Kokku oli rajal neli kiiruskatset (4,6+5,8+7+4,1 km).
AeroBike Maastikukolmiku teine etapp toimub 2. septembril Ülemiste Citys, kus on kavas MTB maraton. Sari lõppeb 6.-7. oktoobrini peetava Hiiumaa Rattanädalavahetusega.