Halvima stsenaariumi järgi toimuksid maanteeratturite MM-id viiekuuse vahega

mm

On väike võimalus, et 2020. aasta maanteeratturite maailmameistrivõistlused tõstetakse septembrist järgmise aasta aprillikuusse. Korraldajate sõnul oleks tegemist kõige äärmuslikuma variandiga.

Kui halvim stsenaarium peaks käiku minema, siis toimuksid maanteeratturite maailmameistrivõistlused nädal peale Liege-Bastogne-Liege võidusõitu. See aga tähendaks, et värsked maailmameistrid saaksid nautida oma vikerkaarevärvi särkides sõitmist vaid viis kuus, sest septembris ootaksid ees uued tiitlivõistlused.

“Selle variandi kasutamine on vähetõenäoline,” ütles korraldajate tiimi kuuluv Nicolas Voide.

Maailmameistrivõistlused peaksid toimuma praeguse plaani järgi 20.-27. septembrini Šveitsis. Vaatamata koroonaviiruse pandeemiale on tiitlivõistlused planeeritud originaalkuupäevadele. Kuna Tour de France nihutati juulist augusti lõppu ja septembrisse, siis kattuvad suurtuuri viimane etapp ja meeste MM-i temposõit.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X