Haapsalu rattaralli võitis Norman Vahtra

Filter maanteekarikasarja 4. etapi, Haapsalu 16. rattaralli võitis Norman Vahtra (Cycling Tartu). See oli Vahtrale teiseks etapivõiduks sel hooajal, ta oli parim ka esimesel osavõistlusel Kuusalus.

Vahtra läbis 91 km pikkuse distantsi ajaga 2:00.27. Sama aja sai ka teisena lõpetanud Peeter Tarvis, kolmandana finišijoone ületanud Tarmo Kopli (Hawaii Express Team) jäi kahe sekundi kaugusele.

Liidrisärgis startinud Vahur Valvas (Rein Taaramäe Rattaklubi) pidi leppima 15. kohaga.

Naistest pälvis esikoha üldarvestuses 22. koha saanud Kelly Kalm, teine-kolmas olid vastavalt Liisa Ehrberg ja sarja üldliider Mae Lang.

53 km lühikesel distantsil kuulusid esikolmikusse Avo Eljas (Püha Loomaaed), Jaanus Linkgreim (Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1) ja Kalev Ints.

Filter maanteekarikasarja 5. etapp toimub 14. juulil, kui on kavas Pandivere 28. rattaralli.

Allikas: sport.err.ee