GRIPPI PÕDENUD KANGERT PANEB END PROOVILE UUES ROLLIS

kanks

Tanel Kangert ütles kahe hooaja vahel, et keskendub tänavu varasemast rohkem ühepäevasõitudele. USA meeskonda EF Education First kuuluv eestlane, kes on seni säranud eelkõige velotuuridel, tahab näha, milleks ta on klassikutel suuteline.

Käesoleva hooaja avas Kangert Prantsusmaal peetud Tour Cycliste International du Haut Vari nime kandval velotuuril, kus ta suurde mängu ei sekkunud. Milleks on mees valmis kõrgetasemelisel ühepäevasõidul, seda saame näha laupäeval Itaalias peetaval Strade Bianchel (184 km). EF Education First paneb lisaks Kangertile välja Alberto Bettioli, Jonathan Klever Caicedo, Hugh Carthy, Alex Howesi, Sebastian Langeveldi ja Lachlan Mortoni. EF Education Firstil on tänavu kirjas viis võitu. Kangerti füüsiline valmisolek ei pruugi olla väga hea, sest ta ei saanud gripi tõttu nädal aega treenida.

Staaridest on joonel veel Vincenzo Nibali (Bahrain-Merida), Greg van Avermaet (CCC Team), Zdenek Štybar ja Julian Alaphilippe (Deceuninck – Quick-Step), Wout van Aert (Jumbo-Visma), Jakob Fuglsang (Astana) ning mullust võitu kaitsma hakkav Tiesj Benoot (Lotto Soudal).

Allikas: spordipartner.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X