Greipel tegi profikarjääri viimase võistluse, Vahtra pälvis 40. koha

Saksamaal peetud ühepäevasõidul 16. Sparkassen Münsterland Giro (1.Pro) tegi kohalik rattalegend Andre Greipel (Israel Start-Up Nation) profikarjääri viimase sõidu. Sakslane pälvis kümnenda koha. Greipeliga samas tiimis võistlev Norman Vahtra sai 40. tulemuse.

Vihmas sõidetud 188,5-kilomeetrise võistluse võitis Mark Cavendish (Deceuninck – Quick Step; 4:11.52). Esimesena alustas sprinti küll Vahtra prantslasest tiimikaaslane Alexis Renard ning korra tundus, et ta võib isegi võidu võtta, kuid lõpuks tuli siiski Briti ratturi järel leppida teise kohaga. Kolmandana ületas finišijoone taanlane Morten Hulgaard (Uno-X Pro Cycling Team).

Küljetuul tegi sõidu üsna raskeks ja nii moodustus palju väikeseid gruppe. Vahtra lõpetas võitjast hiljem kaheksa minutit ja 38 sekundit ning sai 40. koha. Kokku sai tulemuse kirja 71 ratturit.

Norman Vahtra
16´th Sparkassen Münsterland Giro(1.Pro) One day race»Enschede›Munster(188.5km)