GREETE STEINBURG VÕITIS MAINEKA ŠVEITSI MARATONI RAID EVOLENARD

BF860A92-8EC5-42C7-BDFF-8AA90583424B

15.-16. juunil toimus Šweitsis Raid Evolenard  nimeline maraton. Samas kohas toimub 2021. aastal maratoni EM. Valitsev Eesti Meister Greete Steinburg võttis maratonil kõige magusama esimese koha, samuti oli Steinburg kiireim mäkketõusu arvestuses ja pälvis sellega eriauhinna.

„Rada ise oli kaunis tehniline, eriti laskumised. Tõusud olid pikad ja viisid kohati 2500 meetri peale. Pikim tõus oli 10 km, maratoni pikkus ise kokku 63km. Läksin omas tempos juhtima juba sõidu algfaasis ja õnneks suutsin ka hiljem edu hoida. Viibisime võistluspaigas pea nädala, see andis ühtlasi võimaluse läbida sügisel toimuvat MM-i rada, mis on ettevalmistuse jaoks äärmiselt oluline,“ kommenteeris Steinburg edukat võistlust.

Teine oli prantslanna Ilona Chavaillaz ja kolmas seitsmekordne Šveitsi maratoni meister Esther Süss (esikolmiku ajad vastavalt 4:01:54; 4:04:15; 4:08:37).

Täpsemalt vaata SIIT

Foto

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X