Greete Steinburg võitis Itaalias maastikumaratoni

IMG_20180701_161926_822

Itaalias Pinzolos sõidetud Dolomitica Brenta Bike Marathonil võitis Eesti parim naisrattur Greete Steinburg esimese koha eliitnaiste vanuseklassis.

Valitsev Eesti maastikumaratoni meister läbis 56 kilomeetri pikkuse ja 2400 tõusumeetriga raja kolme tunni ja 25 minutiga. Steinburgi järel sai teise koha Simona Mazzucotelli ajaga 3:37 ja kolmanda Alessia Villa 3:43-ga.

“Eestist Itaaliasse võistlema tulles on natukene harjumatu pikalt ronida,” rääkis Steinburg võistlusjärgselt, kus esimesed 25 kilomeetrit olid püstiloodis. “Laskumised on siin tehnilisemad, samuti leidub kiviseid ja juurikasi lõike. Enesetunne oli kogu võistluse vältel hea, aga veidi annab tunda, et nii kõrgel tavaliselt võidu ei sõida.” Steinburg elab Itaalias 1100 meetri kõrgusel merepinnast.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X