Greete Steinburg sai pika ajalooga Bike Festival maratonil Itaalias 4. koha

Greete Steinburg pälvis Itaalias Riva del Gardas toimunud Bike Festival maratonil 4. koha. Pika ajalooga maastikurattavõistlusel sõideti 83 kilomeetrit, mille jooksul kogunes ligi 3500 tõusumeetrit.

“Start oli kell 7:30 hommikul ning võistlema oli tulnud väga palju harrastajaid. Väga palju erinevaid distantse startis koos, et kõik ikka normaalsel ajal finišisse jõuaksid,” rääkis Steinburg, kes ise oli rajal viis tundi ja kolm minutit. “Stardist sain ilusasti minema, aga nii mõnedki naised vajusid eest minema. Ma sõitsin taaskord sama taktikaga nagu viimasel ajal kombeks – oma sõitu teha ja võimalikult ühtlaselt. See ka õnnestus.”

“Kui raja alguse poole liikusin 8.-9. kohal, siis juba esimese tõusu otsas hakkasin naisi kätte saama ning sõit sujus hästi,” jätkas Steinburg. “Üle pika aja olin stardis hardtail rattaga ja laskumistel tundsin ennast veidi aeglasemalt, aga midagi hullu ka ei olnud. Just tõusumeetrite pärast sai seekord selline valik tehtud.”

“Finišisse jôudsin neljandana ja eespool olid vahed küll suuremad, aga jäin oma sõiduga rahule ja see andis head tagasisidet, et olen õigel teel oma treeningutega! Samuti oli enesetunne peaaegu kogu sõidu vältel hea.”

 

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X