Greete Steinburg kerkis maastikumaratonide rahvusvahelises edetabelis teisele positsioonile

Greete Steinburg

Eesti maastikurattur Greete Steinburg kerkis käesoleval nädalal rahvusvahelise jalgratturite liidu (UCI) maastikumaratonide edetabelis kõrgele teisele positsioonile.

Edetabeli liider on 1321 punktiga leedukas Katazina Sosna. Steinburg on kogunud 1284 silma ja kolmandana jätkab eestlannast viie punkti kaugusel Lejla Njemcevic.

Steinburgil on tänavu ette näidata mitmeid häid tulemusi, mis on kõrge edetabelikoha aluseks. Maastikumaratoni Euroopa meistrivõistlustel pälvis eestlanna 11. koha, Eesti meistrivõistlustel jäi väga napilt teiseks. Võidukas on ta olnud Alpentour Trophyl ning pjedestaalile jõudnud veel Jelenia Gora ja 4 Islands Stage Race maastikumaratonidel.

Esimese saja parema hulgas on veel Liisa Ehrberg (183 punkti) ja Eesti valitsev maastikumaratoni meister Janelle Uibokand (168), kes hoiavad vastavalt 81. ja 91. kohta. Meeste pingereas on Peeter Pruus 14. positsioonil.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X