Greete Steinburg käis uue klubiga maratoni MM-i rada kaemas

Screen Shot 2018-07-05 at 16.29.40

Eesti maastikumaratoni meister Greete Steinburg käis teisipäeval Põhja-Itaalias Auronzo Di Cadores kaemas 15. septembril toimuvate maailmameistrivõistluste rada.

Steinburg haaras kinni heast võimalusest liituda sel hooajal testimise eesmärgil mägiratturitele mõeldud klubiga DMT Racing Team, mille eest võisteldes pälvis neiu juba ka Dolomitica Brenta Bike maastikumaratonil esikoha. Uue meeskonnaga sõideti läbi kahe päeva jooksul läbi MM-i rada, kus on pea 3000 meetrit tõusu merepinnast. Naiste MM-i raja pikkuseks on küll 98 km, aga Steinburg läbis treeningul ka meestele mõeldud lisapaunad, kelle distantsiks septembris on 113 km. Treeningu pikkuseks kujunes kahel päeval ligi kümme tundi.

“Kuigi ma eelistaksin pigem kuuma ilma, siis septembris on siin tõenäoliselt jahe ja vihmane. Treeningu lõpuski saime kaela korraliku paduvihma,” rääkis Steinburg rajaoludest, mille kõrgeim tipp asub 2310 meetri kõrgusel merepinnast.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X