Greete Steinburg ja Maaris Meier alustasid võidukalt mägirattatuuri Portugalis

31727785_1970667009663978_1649111375437365248_o

Greete Steinburg ja Maaris Meier alustasid võidukalt Portugal MTB mägirataste mitmepäevasõitu (UCI S1) edestades väga napilt lähikonkurente.

Kaubanduskeskusest alguse saanud 6,6 kilomeetri pikkusel proloogil edestasid Steinburg ja Meier vaid ühe sekundiga teiseks tulnud Naima Diesneri ja Hildegunn Hovdenaki (16.52). Kolmandana lõpetasid Charlotte Davies ja Celina Carpinteiro ajaga 17.19.

“Tegime proloogi eel väga head eeltööd, leidsime väga head sõidutrajektoorid, kust aega võita, sest iga sekund loeb ja seekord mängiski see sekund meie kasuks,” kergitas Steinburg sõidujärgselt saladuseloori, mis neile võidu tõi. “Kuigi start anti kaubanduskeskusest, siis rada kulges mööda pargi- ja metsateid, kuhu oli sisse toodud palju tehnilisi kohti. Hästi huvitav ja põnev proloog oli.”

Steinburg ja Meier stardivad kolmapäevasele 78 kilomeetri pikkusele ja 1800 tõusumeetriga rajale roosades liidrisärkides, mida loodetakse hoida tuuri lõpuni. “Läheme maksimumi võtma ja loodame, et tuleb hea päev,” lisas Steinburg.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X