GREG HALLOP VÕITIS MARTINIQUE SAAREL TOIMUNUD VÕIDUSÕIDU

Greg 1.võit käes 2019

Greg Hallop (Team Credit Muruel-GPF) teenis hooaja esimese võidu võidusõidul GP de la Collectivite de Martinique (kõik kategooriad).

Prantsuse amatöörmeeskonnas Team Credit Mutuel-GPF sõitvad Viljandi Rattaklubi kasvandikud Greg Hallop ja Josten Vaidem startisid laupäeval 130 km pikkusel võidusõidul GP de la Collectivite de Martinique ,  tõusumeetreid kogunes sõidu jooksul 1700 meetrit. Aktiivse sõidu käigus moodustus ette kümne liikmeline jooksikute grupp, kus oli sees lisaks Hallopile ka tema tiiimikaaslane Vaidem.

Sõidu lõpufaasis suudeti jooksikute pundis kahekesi sõitu nii palju mõjutada ja kontrollida ning teravama jalaga Hallopi kasuks mängida, et anda viimasele võimalus viimastel kilomeetritel soolovõit võtta. Suure panuse oma tööga tiimikaaslase heaks andis ise kuuendana lõpetanud Vaidem.

Võistluse tulemused SIIN

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X