GLEB KARPENKO NOPIB POOLAS ESIKOHTI

gleb grupp

Eesti juunioride koondis jätkab osalemist 29. juulini kestval 32. rahvusvahelisel juunioride mitmepäevasõidul „NIEMEN“ . Täna sõideti velotuuril 100 km pikkune grupisõidu etapp Bialystok Sokolkasse, mille võitis taas Kalevi Jalgrattakooli kasvandik Gleb Karpenko. Teised koondislased lõpetasid peagrupis.

Poola linnast Bialystokist alguse saanud grupisõidul oli koondise eesmärgiks hoida Gleb Karpenko liidrisärki, mis sai poiste poolt kenasti saavutatud. Finish oli Valgevene piiri lähedal Sokolka linnas.  Saksa meeskond tõmbas 5 km enne lõppu sisse nii suure hoo, et kes oli antud hetkel õigel positsioonil, see sinna ka jäi ja Glebil õnnestus õige positsioon võiduks vormistada.

Homme päeval sõidetakse Poola Valgevene etapp, homme õhtul Valgevene lääneosas Grodnos eraldistart ning pühapäeval toimuv viimane etapp samuti Grodno linnas.

Foto: Erakogu.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X