Girol grupifiniš, Kangert säilitas positsiooni

Jalgratturite mitmepäevasõidu Giro d’Italia viiendal etapil teenis grupifinišis võidu Bora-Hansgrohe sakslasest sõitja Pascal Ackermann.

Ackermann edestas finišiheitluses Kolumbia ratturit Fernando Gaviria Rendoni ning prantslast Arnaud Demare’i.

Võitjaga sama aja saanud Tanel Kangert tuli üle finišijoone ka peagrupis ning sai kirja 43. koha.

Üldarvestuses on jätkuvalt liider sloveen Primož Roglic, kes edestab 35 sekundiga britti Simon Philip Yatesi ning 39 sekundiga Vincenzo Nibalit. Kangert jätkab kokkuvõttes 33. kohal, kaotust liidrile on kogunenud 2.51.