Giro d’Italial startiv Taaramäe: mul on väga hea meel, et peale sain

Rein Taaramäe (Intermarche-Circus-Wanty) stardib 6.-28. mail peetaval aasta esimesel suurtuuril Giro d’Italial. Eestlase sõnul on tegu suurepärase üllatusega. 

Algselt pidi Taaramäe startima suurtuuridest vaid Hispaanias sõidetaval Vuelta velotuuril, kuid head kevadised tulemused andsid eestlasele võimaluse alustada juba laupäeval oma neljandat Giro d’Italiat. Varem on ta Itaalia suurtuuril võistelnud 2016., 2021. ja 2022. aastal.

“Eesmärk on anda endast parim. Tõenäoliselt kokkuvõttes võimalust pole, seega jäävad üle meeskonnatöö ja jooksikute hulka kuulumised,” ütles Taaramäe. “Mul on väga hea meel, et peale sain. Samas on vorm olnud kaua pigem hea, seega natuke pabistan, millal vormi langus hakkab tulema.”

Koos Taaramäega stardivad Intermarche-Circus-Wanty koosseisus Niccolo Bonifazio, Sven Erik Byström, Luarens Huys, Arne Marit, Simone Petilli, Laurenz Rex ja Lorenzo Rota.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X