Giro d’Italia etapp peatati ränga õnnetuse tõttu, sõit läheb edasi

E2Ecu4uWEAALUeH

Itaalia velotuuri Giro d’Italia 147-kilomeetriline 15. etapp sai pühapäeval ebatavalise alguse, kui etapi esimestel kilomeetritel juhtunud massiõnnetuse tõttu peatati etapp ligi pooleks tunniks, misjärel lasti õnnetusest välja jäänud ratturid taas rajale.

Itaalia velotuuri 15. etapp oli kestnud kõigest mõned kilomeetrid, kui Grado väikelinna maanteel sattus suur kogus rattureid õnnetusse, mistõttu peatati ligi pooleks tunniks terve etapp.

Üldtabelis kuuendal kohal asetsev Emanuel Buchmann (Bora-Hansgrohe), Natnael Berhane (Cofidis) ja Jos Van Emden (Jumbo-Visma) olid sunnitud vigastuste tõttu ravi saama ning Giro d’Italia pooleli jätma.

Rein Taaramäe (Intermarche – Wanty – Gobert Materiaux) ja Tanel Kangert (Team BikeExchange) tiimide sotsiaalmeedia teatel õnnetusse ei sattunud.

Velotuuri üldliidrina jätkab laupäeval neljanda koha saanud kolumblane Egan Bernal (INEOS Grenadiers), edestades teiseks tõusnud britti Simon Yatesi (Team BikeExhange) minuti ja 33 sekundiga. Kolmas on itaallane Damiano Caruso (Bahrain – Victorious; +1.51).

Allikas: https://sport.err.ee/1608222298/giro-d-italia-etapp-peatati-ranga-onnetuse-tottu-soit-laheb-edasi

Foto: https://twitter.com/IntermarcheWG/status/1396429086768123909/photo/1

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X