GERT KIVISTIK VÕTTIS MARTINIQUEI`L HOOAJA TEISE VÕIDU

eraldistartkivistik

Vändrast pärit jalgrattur Gert Kivistik (Team Credit Mutuel-Garage Premier-Fewoss) võitis Martinique saarel laupäeval peetud võistlusel Memorial Romule Beret 2021 järjekordse eraldistardi, edestades lähimat konkurenti üheksa sekundiga. 6 km pikkune eraldistart toimus Le Roberti nimelises linnas ja sisaldas endas ühe km pikkust lõputõusu.

“Läksin sama mentaliteediga starti nagu eelmisel laupäeval, hoidsin sõidu esimeses pooles tagasi, seda näitasid ka vaheajad, aga erinesin teistest lõputõusu kiirusega. Lõputõusu esimene pool oli kohati üle 20% ning teises pooles läks tõusunurk laugemaks. Tunnen, et võrreldes möödunud hooajaga olen tubli  sammu edasi astunud, võttes arvesse seda, et ajad on tuttavatel tõusudel märkimisväärselt paranenud.  Loodan väga, et peatselt saab ka grupisõitudega alustada, kuid hetkel informatsioon selle kohta puudub ja tuleb leppida eraldistartidega. Samas olen tänulik, et üldse võistelda saan, seda võimalust pole hetkel just paljudel. Veebruarikuus rohkem starte kavas pole ehk saan keskenduda treeningutele. Järgmise stardi teen märtsi esimesel nädalavahetusel,“ kommenteeris heas hoos olev Kivistik.

Tulemused

Foto: Martinique Cycle

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X