Gert Kivistik võitis Eesti Trekisõidu Sarja avaetapi

ESIKOLMIK

Leedus Panevežyses toimunud Eesti Trekisõidu Sarja avaetapi, Team Vänt omniumi võitis Gert Kivistik (Viko, pildil keskel), kes kogus kuue alaga 17 punkti. Väljalangemissõidu võitnud ja kokku viiel alal esikolmikusse jõudnud Kivistikule järgnesid kolm alavõitu saanud, kuid väljalangemissõidu üheksandana lõpetanud Oliver Keller (vasakul) 21 ja Marko Luige (paremal) 32 silmaga.

Noorte olümpial pronksi võitnud Gleb Karpenko (Kalevi Jalgrattakool) oli neljas, parim seenior Tõnu Tõnov (Klubi Spordipartner) viies ja Juri Molev (Kalevi Jalgrattakool) kuues. Ainsa naisena vapralt meestega konkureerinud Mari-Liis Juul saavutas 20. koha. Osalejad, keda transportis võistluspaika Taisto Bussid, jäid korraldusega rahule. Eesti Trekisõidu Sarja kaks järgmist etappi toimuvad 2. ja 11. augustil Helsingis.

Allikas: marathon100.com

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X