Gert Kivistik sõlmis lepingu Tšehhi kontinentaaltiimiga ja hakkab sõitma Mihkel Räimega samas klubis

Gert Kivistik Siguldas

Gert Kivistik sõlmis 2023. aastaks lepingu Tšehhi kontinentaaltiimi ATT Investmentsiga. Samas klubis sõidab tuleval aastal veel valitsev grupisõidu Eesti meister Mihkel Räim.

Kivistikul on koos uue klubiga selja taga juba esimesed laagrid, milles esimeses käidi ühiselt Tšehhi mägedes matkamas ning teises sõideti maastikuratastega. Esmase kontakti lõid Kivistik ja ATT Investment juulis. “Peale seda said nad mind jälgida Balti Keti velotuuril ning kokkuleppeni jõudsime sügisel,” rääkis Kivistik. “Klubi on senini jätnud väga hea ning organiseeritud mulje. Usun, et suudame nendega koos ühtteist korda saata. Enda poolt soovin teha parima võimaliku hooaja. Kalenderplaan on tihe ning ilmselt leian ka endale piisavalt võimalusi tulemust teha.”

Kivistik sai Balti Keti velotuuril kokkuvõttes 12. koha ning lõpetas koduse Tour of Estonia 21. positsioonil. Grupisõidu Eesti meistrivõistlustel teenis ta neljanda ning graveli maailmameistrivõistlustel 19. koha. Martinique saarel võisteldes pälvis Kivistik aga 12 võitu ja 12 pjedestaalikohta.

Järgmine meeskonnalaager toimub detsembris Hispaanias.

Loe veel:

04.12.2022 Pärnu Postimees Vändra rattur lõi käed Tšehhi tiimiga

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X