GERT KIVISTIK MARTINIQUE´I SAAREL NELJAS

gert

Martinique`i saarel sõideti kaheetapilise võidusõidu Mémorial Romule Béret esimene etapp, kus olid joonel ka klubi Team Crédit Mutuel-Garage Premier-Fewossn all sõitvad eestlased Gert Kivistik ja Steven Kalf.

Esimene etapp koosnes 5.2 km pikkusest proloogist, mis oli esimesel neljal kilomeetril valdavalt sile ja viimased 1.2 km ülesmäge, keskmiselt 11% tõusunurgaga.

Gert Kivistik sõitis proloogil välja aja 09.35, mis andis neljanda koha, kaotades võitjale Eddy-Michel Cadet-Marthele (Madinina Bikers) 14 sekundit. Steven Kalf lõpetas proloogi  ajaga 10.06, millega sõitis end 13. kohale.

„Vaatamata napilt poodiumilt välja jäänuna usun, et minu väljavaated homseks on head. Oleme luubi alt väljas ehk saame vabamalt sõita ja kui õigete meestega minema saame, siis on ka sõidu kokkuvõtte võit võimalik,“ kommenteeris Kivistik.

Pühapäeval on kavas 100 km pikkune grupisõit.

 

Tulemused SIIN

Foto: SIIN

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X