GERT KIVISTIK AVAS MARTINIQUEI`L EESTLASTE VÕIDUARVE

unnamed

Vändrast pärit jalgrattur Gert Kivistik sõidab ka sel aastal Martinique’i saare klubis Team Credit Mutuel-Garage Premier-Fewoss. Sel laupäeval Sainte-Luce nimelises linnas toimunud Martinique kalendri teise eraldistardi võitis Gert Kivistik, kes lõpetas sõidu ajaga 25.46 ning edestas lähimat konkurenti Florian Barketi (Team CCV) 20 sekundiga.

„Eraldistardi pikkus oli 12.5 kilomeetrit, trassi esimesed 7.5 kilomeetrit möödusid pigem siledal maastikul, mille järel algas 5 kilomeetrine lõputõus. Teadsin, et pean sõidu esimeses pooles end tagasi hoidma ja hiljem tõusu peal kõik välja panema. Eelmisel nädalvahetusel sain valusa õppetunni, kui sarnase olemusega eraldistardil algusega üle pingutasin ning lõputõusul selle eest lõivu pidin maksma. Eesmärk oli sama viga mitte korrata ja õnneks sain suurepäraselt hakkama. Martnique võistluskalendris on hetkel kavas palju eraldistarte, enamus grupisõidud on asendatud temposõitudega, kuna grupisõidud meelitavad raja äärde liiga palju inimesi ning korraldajatel on seetõttu raske COVID-19 ohutusreegleid järgida”, täpsustas Kivistik sõidu kulgu ja saarel valitsevat olukorda.

Foto SIIN

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X