Gabriel Helmut Aduson teenis Prantsusmaal kolmanda koha

Gabriel Helmut Aduson

Prantsusmaal peetud 64 kilomeetri pikkusel ühepäevasõidu Criterium de Mur de Bretagne pälvis Gabriel Helmut Aduson kolmanda koha.

Kahe kilomeetri pikkusel ringil peetud võistlusel pälvis esikoha Enzo Gouzouguen, edestades Thomas Derudderit ja Adusoni.

„Igal ringil oli ka 300 meetri pikkune tõus, mille otsas oli finiš. Sõidu alguses võtsin rahulikult ja vaatasin, mida teised teevad. Kedagi eest ära ei lastud, aga sõidu keskel proovisin ise kaks korda rünnata. Sain mõlemad korrad vahe sisse ja mõned ringid ees sõita. Iga ring pandi seda lühikest tõusu täiega, seega ei olnud võimalik eriti suurt vahet sisse saada ja seal saadi ka alati ründajad kätte,“ rääkis Aduson. „Sellepärast otsustasin oodata eelviimast ringi, et tõusu peal rünnata. Sain rünnakuga eest ära ja peagrupp lasi päris suure vahe sisse, aga natuke enne mind ründasid kaks teist sõitjat, kes jäid seekord minu ette.“

Kokku sai tulemuse kirja 27 võistlejat.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X