Gabriel Helmut Aduson oli Prantsusmaa amatöörratturite võistlusel taas parim juunior

Gabriel Helmut Aduson

Gabriel Helmut Aduson jätkab edukalt Nantes Doulon Velo Sporti värvide esindamist ning pälvis Prantsusmaal peetud amatöörratturite ühepäevasõidul üheksanda koha. Ühtlasi oli eestlane parim juunioride arvestuses. Teise eestlasena osalenud Kevin Kardo Kõiv sai kümnenda koha.

“Sõit oli väga väikse ringi peal ja tuulele väga avatud. Kuna ringi peal oli palju teravaid kurve, tegi see mulle alguse raskeks ja ma ei suutnud esimeste rünnakutega kaasa minna. Sõidu keskel olin viimases suuremas grupis, kust otsustasin rünnata ja sõitsin üksinda järgi ees olevale grupile, kus sees oli ka Kõiv,” rääkis Aduson. “Peale mõnda ringi ründasime Kõivu ja ühe prantslasega ning jõudsime jälitajate grupile järgi. Liidergrupile kahjuks seekord enam järgi ei jõudnud. Ründasin viis ringi enne lõppu üksinda ja 300 meetrit enne lõppu sai mind kaks sõitjat kätte ja nendega ma enam sprinti teha ei jõudnud.”

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X