Gabonis saatis edu jooksikuid, Lauk 12.

La Tropicale Amissa Bongo velotuur

Gabonis toimuval 16. La Tropicale Amissa Bongo velotuuri (UCI 2.1) neljandal etapil (190 km) saatis edu jooksikuid. Karl Patrick Lauk (Bingoal WB) lõpetas 12. kohal.

Velotuuri pikimal etapil jäid peagrupilt 19 sekundiga eest ära Alžeeria rattur Azzedine Lagab (4:34.28) ja Eritrea sõitja Meron Teshome. Suurest grupist oli kiireim kollases liidrisärgis sõitnud prantslane Jason Tesson (Total Energies). Laugu tiimist oli parim viiendana lõpetanud belglane Louis Blouwe.

„Teised tiimid ei tahtnud meiega koostööd teha, seega jäid jooksikud eest ära,“ rääkis Lauk peale etappi. „Üritasime veel lõpus, aga tulutult.“

Kokkuvõttes jätkab esikohal Tesson. Teist positsiooni hoiab Geoffrey Soupe (TotalEnergies; +0.07) ja kolmandat Cyril Barthe (Burgos-BH; +0.17). Lauk on üldarvestuses 28. kohal, jäädes liidrist maha ühe minuti ja 15 sekundiga.

Reedel on velotuuril kavas 130 kilomeetrit marsruudil Kango – Angodje.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X