Finaalsõidus vea teinud Mäeuibo sai MK-etapil Austrias 16. koha

Riko Mäeuibo

Austrias Leogangis jätkunud mäestlaskujate maailma karika sarja etapil teenis Riko Mäeuibo meesjuunioride konkurentsis 16. koha.

Kvalifikatsioonis pälvis Mäeuibo 13. koha ajaga 3.22,297, mis andis eestlasele edasipääsu finaalvõistlusele. Päeva kiireima aja sõitis välja ameeriklane Ana Vermette, kelle tulemuseks mõõdeti 3.12,755.

Finaalvõistlusel tegi Mäeuibo aga vea, mis tähendas 16. kohta ajaga 3.34,925. „Polnud kõige lihtsam võistlusnädalavahetus, aga möödus sujuvalt kuni veani, mis finaalsõidus tegin,“ ütles Mäeuibo võistluse järel. „Siiski olen väga rahul praegu enda kiirusega ja uuel nädalavahetusel on juba uus võimalus.“

Esikoha pälvis prantslane Max Alran (3.17,292), kellele järgnesid kanadalane Dane Jewett (+0,419) ja šveitslane Mike Huter (+2,877).

Järgmine mäestlaskujate MK-etapp peetakse 14.-16. juunil Itaalias Val di Soles.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X