Filter Temposarja neljandal etapil võidutses Kert Martma

Filter Temposarja neljanda etapi, Jüris peetud 15 km eraldistardi võitis Kert Martma (CFC Spordiklubi) ajaga 17.18,2.

Martma edestas 3,8 sekundiga kaks aastat tagasi samal alal Eesti meistriks kroonitud ja mullu hõbedale tulnud Gert Jõeäärt, kes on ka valitsev Eesti meister grupisõidus. Kolmanda aja välja sõitnud Gert Kivistik (Hawaii Express Team) kaotas Filter Temposarja kokkuvõttes esikohta kindlustanud Martmale 9,7 sekundit.

Parimaks naiseks kerkis kolm viimast etappi võitnud Liisi Rist (Hawaii Express Team), kes sai üldarvestuses 41. koha. Talle järgnesid Kelly Kalm ja Egle Mätas.

Rattavõistlusele järgnenud Filter 5 km Tempojooksus pälvis esikoha Bert Tippi ajaga 16.15,7. CFC Spordiklubi esindaja on võidutsenud kolmel järjestikusel etapil. Teise-kolmanda koha teenisid vastavalt Oliver Kulbas (17.29,3) ja Raivo Pärnpuu (17.53,3). Naiste esikolmiku moodustasid Merill Mägi, Cathy-Liis Suurkivi ja Grete Maria Savitsch.

Rattadistantsile startis 232 osalejat, jooksust võttis osa 24 inimest. Filter Temposarja järgmine etapp toimub 25. juulil, kui Kiilis on kavas 25 km paarissõit ja 5 km tempojooks.