Filter Temposarja meeskonnasõidu võitsid Karlep, Küüt ja Jaht, naistest oli parim Rožlapa

P1505434

Filter Temposarja neljandal etapil Ääsmäel võidutsesid 30-kilomeetrises meeskonnasõidus Georg Karlep, Oskar Küüt ja Joonast Jaht. Naistest oli parim individuaalselt võistelnud Läti valitsev temposõidu meister Dana Rožlapa.

Karlepi, Küüdi ja Jahi võiduajaks mõõdeti 37.01, mis teeb keskmiseks kiiruseks 48,6 km/h. Mart Markus, Vidrik Vaiksaar ja Helari Pallas kaotasid võitjale 41 sekundiga ning Kert Martma, Rando Marten Evendi ja Aaron Aus 53 sekundiga.

Läti temposõidu meistrivõistlusteks Eestisse võistluskilomeetreid koguma tulnud Rožlapa tulemuseks mõõdeti 40.50, mis teeb keskmiseks kiiruseks 44,1 km/h. Teise koha teenis Ann-Christine Allik (+0.57), kes võistles koos Karl Pae ja Indrek Ottiga ning kolmanda koha pälvis samuti individuaalselt võistelnud Laura Lizette Sander (+1.57).

15-kilomeetrises noortesõidus olid parimad Tauri-Tristan Taal ja Georg Salupuu ajaga 24.03. Teise koha sai Robert Lepikson (+1.18) ning kolmanda Oskar Rusing, kes sõitis koos parima neiu Joanna Maria Seppoga (+2.25). Teise tüdrukuna finišeeris Arabella Raie.

Kuuekilomeetrise tempojooksu võitis Rait Mänd (21.33), edestades Oliver Hansalu (+0.03) ja Edgar Peganovi (+0.43). Kiireimad naised olid Anne-Ly Palm (22.36), Anneli Ratassepp (+0.49) ja Iren Irbe (+3.01).

Filter Temposarja viies ja ühtlasi viimane etapp peetakse 14. juunil Padisel. Võistelda saab 20 kilomeetri pikkuses temposõidus, kümnekilomeetrises noortesõidus, seitsmekilomeetrises tempojooksus ja kümnekilomeetrisel rulluisu distantsil.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X