Filter Temposarja etapil Kiilis võidutsesid Makogon ja Allik

Filter Temposarja teisel etapil Kiilis oli kavas 25-kilomeetrine paarissõit, kuid startida võis ka üksi. Seejuures kuulusidki meeste üldarvestuse kolm esimest kohta individuaalvõistlejatele, kellest parim oli Vladyslav Makogon. Naiste seas võidutses Ann-Christine Allik, kes sõitis koos Indrek Ottiga.

Makogoni võiduajaks mõõdeti 31 minutit ja neli sekundit. See teeb keskmiseks kiiruseks 48,3 km/h. Ta edestas kümne sekundiga Frank Aron Ragilot ja 14 sekundiga Mikk Bauerit. Parim duo oli neljandana lõpetanud Andre Kull ja Risto Reinpõld, kes kaotasid võitjale ühe minuti ja kahe sekundiga.

Naiste hulgas oli parim Ann-Christine Allik, kes koos paarilise Indrek Ottiga sõitsid tulemuseks 34 minutit ja 40 sekundit. Teise koha sai üksinda sõitnud Filter Temposarja eelmise aasta võitja Hanna Karoline Taaramäe (+2.09) ja kolmanda koha Kristin Jõgi, kes koos abikaasa Villu Jõgiga jäid võitjatest maha kahe minuti ja 52 sekundiga. Viie parema sekka mahtusid veel koos Sigvard Kukkega sõitnud Egle Rebane-Klemm (+2.55) ja Karmen Reinpõld (+3.07).

12,5-kilomeetrisel noortedistantsil oli parim Georg Salupuu ajaga 19.14. Üldarvestuses sai teise koha Robert Lepikson (+0.19) ja kolmanda koha parima neiuna finišeerinud Frida Mia Ragilo (+1.46). Paaridest oli parim neljandana lõpetanud duo Kevin Teeäär ja Adrian Irbe (+2.21). Neidudest olid teine ja kolmas vastavalt Joanna Maria Seppo (+5.18) ja Arabella Raie (+6.36).

Neljakilomeetrises tempojooksus oli parim Kevin Vabaorg ajaga 13 minutit ja kuus sekundit. Talle järgnesid Rait Mänd (+0.56) ja Hektor Uustalo (+1.17). Naiste seas olid kiireimad Anne-Ly Palm (14.47), Anneli Ratassepp (+0.07) ja Iren Irbe (+1.45).

Filter Temposarja kolmas etapp peetakse 24. mail Viimsis. Rattureid ootab 14-kilomeetrine eraldistardist sõit ja jooksjaid viiekilomeetrine tempojooks.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X