Filter Temposarja avaetapil Padisel olid võidukad Tuisk ja Küüt

Filter Temposarja avaetapil Padisel olid 20,4-kilomeetrisel rattadistantsil võidukad Oskar Küüt ja Aidi Gerde Tuisk ning kolmekilomeetrisel jooksudistantsil Kevin Vabaorg ja Anne-Ly Palm.

Esmakordselt Padise ja Madise vahelisel teelõigul sõidetud temposõidul pälvis Küüt esikoha ajaga 26.30,9. Teise koha pälvis Märt Märtson (+10,6), kes edestas kolmanda aja kirja saanud Kevin Vabaorgu vaid 0,3 sekundiga.

Naiste klassis oli kiireim Hispaania profiklubis Eneicat RBH-Global sõitev Tuisk ajaga 29.45,1. Teise koha pälvis Karmen Reinpõld (+20,4) ja kolmanda mullune sarja üldvõitja Hanna Karoline Taaramäe (+22,4).

Jooksudistantsil näitas päeva parimat aega Vabaorg, kes sai kolmekilomeetrisel distantsil ajaks 10.01. Temast jäi kahe sekundi kaugusele Richard Kaup-Lapõnin ning 23,6 sekundi kaugusele Tarvi Tameri (+23,6).

Naiste klassis teenis kindla võidu Palm ajaga 11.29,1. Teisele ja kolmandale kohale tulid Bret Schär (+37,2) ja Jana Väli (+1.40,9).

Filter Temposarja teine etapp peetakse 4. mail Kiilis, kus on kavas 25-kilomeetrine paarissõit, aga starti võib ka individuaalselt tulla ning neljakilomeetrine jooks.

 

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X