Filter Temposarja Aruküla etapil võidutsesid Mirzojev ja Mätas

Artjom Mirzojev

Filter Temposarja 2. etapi, Arukülas peetud jõuproovi võitis Artjom Mirzojev, kes läbis 20 km pikkuse distantsi ajaga 25.04,5. See teeb keskmiseks kiiruseks 47,9 km/h. Seitsme sekundiga kaotas Gleb Karpenko ja rohkem kui minutiga Vidrik Vaiksaar. Avaetapi võitnud Harri Sokk oli viies ja valitsev üldvõitja Kert Martma kuues.

Kiireimaks naiseks tõusis Egle Mätas (29.50,6) keskmise kiirusega 40,2 km/h. Esikolmikusse jõudsid veel Dana Rozlapa ja Kelly Kalm.

4 km jooksudistantsil oli väledaim kolme viimase hooaja üldvõitja Bert Tippi ajaga 12.44,7. Talle järgnesid Tarvi Tameri ja Janar Juhkov. Naistest pälvis esikoha Hanna-Liisa Värik (17.03,0), kellele järgnesid Grete Maria Savitsch ja Külliki Lugenberg. Kõiki tulemusi saate vaadata siit: https://www.racetecresults.com/results.aspx?CId=16573&RId=296

Filter Temposarja 3. etapp toimub 14. juunil Kiilis, kus on kavas 25 km eraldistart ja 5 km jooks.

PS! Fotode autor on Kristjan Kivistik / Stuudiopunkt OÜ

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X